Faith – Stevie Wonder and Ariana Grande
Op deze grauwe, natte, januariochtend hoor ik een liedje op de radio. Zo leuk! Het is alsof de zon begint te schijnen. Echt een liedje om vrolijk van te worden. De song heet “Faith” en wordt gezongen door Ariana Grande en Stevie Wonder
Soullegende en tieneridool
Soullegende Stevie Wonder (66 jaar) neemt een liedje op met Ariana Grande (23 jaar), hèt tieneridool van dit moment. Kijk, van zo’n combinatie alleen al word ik blij!
Het liedje is grappig, vrolijk en optimistisch! “I’ve got Faith, Halleluja!”
Gospel?
De titel van deze song laat je even denken dat het om een gospel zou gaan. Maar dat is niet het geval. Het is ‘gewoon’ een vrolijk liefdesliedje. Heerlijk toch, op zo’n grijze januaridag?
Faith is de titelsong van de film Sing, een animatiefilm waarin verschillende dieren meedoen aan een talentenjacht. De één heeft van nature meer talent dan de ander. Precies zoals in de real-life grote-mensen-wereld. Het mooie van de liefde is dat ze daar dwars doorheen kijkt.
I met you, hallelujah, I got faith
I got faith in you baby, I got faith in you now
Ik heb vertrouwen in jou!
Ik heb je ontmoet, wauw, ik geloof in je!
Ik heb vertrouwen in jou.
Maakt niet uit wat je doet, ga ervoor.
Je kunt het.
Een mooie boodschap voor iedereen. Je kunt het, ga ervoor in dit nieuwe jaar. Heb er vertrouwen in.
I’ve got faith, halleluja!